ÖZGÜNEŞSU KİMYA LABORATUAR MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
M
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
TEKNİK KİMYASALLAR
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

Özgüneşsu Kimya, Laboratuvar cihazları ,Laboratuvar Sarf ve Kimyasal Malzemeler satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitliliği ile bütün laboratuvarlara hitap etmektedir. Faaliyete başladığı yıldan bu yana önemli projelere imza atan Özgüneşsu Kimya, 20 yıldan beri başarılı bir şekilde ithalat-ihracat faaliyetlerini de sürdürmektedir.
Misyonumuz
Özgüneşsu Kimya kuruluşundan bugüne öncelikli hedefi; trend izleyen değil, belirleyen olabilmek ve farklı olanı sunabilmektedir. Amacı ise gerçek anlamda güç, düşünce ve hedef birliği üzerine kurulmuştur. Amacı, yeni sinerjiler yaratmak, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini geliştirmek, etkinliğini ve örgütsel verimliliğini arttırmak, yüksek kalite standartlarında üreten yenilikçi özel isteklere cevap verebilen ürünlerle yeni ufuklar açabilmektir. Özgüneşsu Kimya,Laboratuvar cihazları,Laboratuvar Sarf ve Kimyasal Malzemeler sektörlerinde dünya ve iç piyasada en iyi konumdaki firmalar arasında olma misyonunu üstlenmiştir.
Vizyonumuz
Özgüneşsu Kimya ürün kalitesi ve çeşitliliği, modern, dinamik, yenilikçi ve genç kadrosuyla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, ülkemizi bu pazarda başarılı ve gururlu bir şekilde temsil etmeye devam edecektir.